12:03 / E Mërkurë, 24 Prill 2019

Labi me familje jashtë Kosove, por aty ku shkohet pa viza!

Labinot Tahiri ka zgjedhur Malin e Zi për të kaluar momente të lumtura pranë familjes. Këngëtari dhe deputeti kosovar vazhdon të mbajë “regjimin” e lëvizjes pa viza pasi që më parë kishte grisur pasaporten.

“Po de dhe ne mundemi, po nuk kemi postuar shumë. Këtu pari në Kotor, pa viza ish aty” shkruan Labi në Instagram.

Siç mund të shihni, mjekra e Labit po rritet çdo ditë më shumë, ndërsa ai mbetet i vendosur që mos ta heq deri në liberlalizimin e vizave për Kosovën./Indeksonline/