12:22 / E Diele, 22 Shtator 2019

Lahi Brahimaj nga Çabrati: Fryma e fitores po shihet tek gjithë

Kandidati për deputet i koalicionit AAK-PSD me numrin 61, Lahi Brahimaj mbrëmë ishte në tagim me nëndegën e AAK-së në Çabrat.

Ai u shprehë se nga këto takime u vërejt numri i madh i pjesëmarrësve dhe se tek të gjithë po shihet fryma e fitores, shkruan Indeksonline.

Image may contain: one or more people and indoor

Për më shumë lexojeni postimin e plotë:

Mbrëmë në takimet më nëndegën e Çabratit, M.Sefes dhe Hank, si gjithmonë të organizuar dhe fuqishëm në mbështetje të Ramush Haradinaj. Ajo që u dallua në këto takime ishte numri i madh i pjesëmarrësve dhe fryma e fitores qe shihej tek secili.

100% Kosova

100% Fitore

Image may contain: 3 people, crowd and indoor
Image may contain: 4 people, indoor
Image may contain: one or more people and indoor