12:16 / E Martë, 28 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Lajm i mirë për Barcelonën, Dembele nis stërvitjet me top

Sulmuesi i Barcelonës, Ousmane Dembele iu është rikthyer stërvitjeve.

Madje ylli francez ka filluar të stërvitet me top pasi e ndien vetëm më mirë, transmeton IndeksOnline.

I transferuari nga Borussia Dortmund, u lëndua në ndeshjen e shtatorit kundër Getafes.

Por, Dembele premton se do të rikthehet dhe të jetë i gatshëm për “El Clasicon” e parë këtë sezon, që zhvillohet në muajin dhjetor./IndeksOnline/