17:31 / E Martë, 27 Shtator 2022 / Gjelbrim

Lajm i mirë për Kosovën para ndeshjes ndaj Qipros

Përfaqësuesja e Kosovës në Futboll, sonte do të luaj ndeshjen e fundit kualifikuese për këtë edicion të Ligës së Kombeve.

”Dardanët” do të përballen me Qipron në stadiumin ”Fadil Vokrri” në Prishtinë, më fillim nga ora 20:45., shrkuan IndeksOnline.

Trajneri i Ksoovës, Alan Giress, ka marrë një lajm të mirë para kësaj përballje.

Kapiteni i kosovës, Amir Rrahmani është rikuperuar plotësisht dhe pritet që të luaj nga minuta e parë.

Lajmin e ka bërë të ditur gazetari Arlind Sadiku./IndeksOnline/