08:53 / E Shtunë, 06 Gusht 2022 / MSH

Lajmërohet Klepto nga New Yorku!

Sot është lansuar një këngë që si duket do të jetë super hit.

Bëhet fjalë për projektin më të ri të Kleptos.

Redaksia jonë ka kontaktuar Klepton, i cili eklsuzivisht tha për Indeksonline që kënga është bërë në bashkëpunim me grupin 300, ku shumica prej tyre janë nga Prishtina dhe jetojnë në Bronx të New Yorkut!

I pyetur se a është ky edhe një rikthim i tij në skenë, artisti ka thënë që më shumë e sheh si debutim i gjenerates së re në skenë, mirëpo ka paralajmëruar që së shpejti do të lansojë një projekt solo dhe se premton të jetë një vit shumë i nxehtë në vazhdim./Indeksonline/