14:50 / E Enjte, 10 Maj 2018 / indeksADMonline

Lajmi i fundit: Instagram bie nga sistemi (Foto)

Sigurisht se varshmëria nga rrjetet sociale është aktive në jetën e gjithsecilit.

Por këtë herë njerëzit në gjithë botën kanë shprehur shqetësime pasi rrjeti social ‘Instagram’ ka rënë nga sistemi, transmeton Indeksonline.

Tashmë është raportuar se Instagrami është jashtë përdorimit në Evropë, ShBA dhe Japoni. Raportet kanë treguar se nuk duhet shqetësuar pasi pritet të jetë vetëm momentale./Indeksonline/