16:51 / E Martë, 11 Gusht 2020

LAJMI I FUNDIT: Shtyhet ndeshja e Dritës në Champions shkaku i COVID 19!

Sfida finale preeliminatore e Ligës së Kampionëve mes Dritës dhe Linfield është shtyrë.

Skuadra e Linfield ka njoftuar përmes Twitter që kjo ndeshje është shtyrë pas problemeve të Dritës me COVID 19.

Një vendim final për këtë takim pritet ta marr Komisioni Disiplinor i UEFA’s më vonë.