20:07 / E Mërkurë, 18 Maj 2022 / AR

Lajmi që pushtoi rrjetin: Ndahen Princ William dhe Kate Middleton?

Ka disa ditë që është përfolur se Princ William dhe Kate Middleton i kanë dhënë fund martesës.

Mirëpo, ky lajm është demantuar nga përfaqësuesit e tabloidit, transmeton Indeksonline.

Pas artikullit i cili u publikua nga tabloidi MSN ku shkruhej se çifti mbretëror janë ndarë këta të fundit u shprehen se kjo është shpifje dhe se dyshja janë duke shijuar pushimet në Skoci.

Thashethemi që pushtoi internetin: Princ William dhe Kate Middleton të

“Kjo histori është komplet një shpifje dhe është publikuar aksidentalisht. Jemi duke e fshirë menjëherë. William dhe Kate po bëjnë një udhëtim në Skoci, bashkë dhe të lumtur.”, shkruajnë përfaqësues të tabloidit./Indeksonline/