09:46 / E Mërkurë, 29 Nëntor 2023 / L K

Lansohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

Capital T dhe MC Kresha kanë publikuar këngën me titullin “Legendary”.

Producent i këngës është Rzon, i cili edhe a bërë miksimin, teksa masterisimi u realizua nga Avaxus.

Kënga ka marrë mbi 200 mijë klikime në Youtube 15 orë pas publikimit./Indeksonline/