07:33 / E Enjte, 17 Maj 2018

Lansohet softueri për pagesën online të policave të sigurimit

Sot do të lansohet softuesi për pagesën online të policave të sigurimit.

Në këtë ceremoni do të marrin pjesë Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Diasporës dhe Investimeve Strategjike, Dardan Gashi, Ministri i Ministrisë së Punëve të Brendshme, Bejtush Gashi, Drejtori i Policisë Kufitare, Shaban Guda dhe drejtori Ekzekutiv i Byrosë Kosovare të Sigurimeve, Blerim Pushkolli, shkruan Indeksonline.

Ceremonia mbahet në pikën kufitare, Mërdare nga ora 13:00./Indeksonline/