20:20 / E Hënë, 14 Janar 2019

Learta publikon imazh të ëmbël me të birin, shkëlqen me dukjen

Bashkëshortja e djalit të këngëtares, Shyhrete Behluli, Learta po vazhdon të komentohet për çdo veprim të saj.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale dhe këtë herë ka publikuar një imazh së bashku me djalin e saj, shkruan Indeksonline.

Nënë e birë dukeshin mjaft të ëmbël së bashku, derisa Learta shkëlqente me dukjen./Indeksonline/