18:20 / E Enjte, 29 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Ledina Çelo sensuale në një imazh bardh e zi

Ledina Çelo vazhdon të mbetet një nga personazhet më të dashura.

Ajo edhe përkundër viteve ka arritur ti mirëmbajë format dhe të duket tejet seksi çdo herë, shkruan Indeksonline.

Edhe në një imazh të publikuar së fundit, Ledina ka ardhur mjaft sensuale dhe më në formë së kurrë më parë.

Ndryshe, Ledina prej kohësh nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor duke iu përkushtuar familjes./Indeksonline/