09:27 / E Hënë, 06 Maj 2019 / indeksADMonline

Ledioni dhe Sara nisin pushimet në këtë vend përrallor

Ndonëse nuk preferojnë ta shfaqin jetën e tyre personale në rrjetet sociale, kur është fjala tek udhëtimet dhe pushimet, Sara Hoxha dhe Ledion Liço nuk hezitojnë të postojnë fotografi.

Dyshja e komentuar për jetën e tyre luksoze po qëndrojnë larg Shqipërisë, madje pa treguar vendin, Sara ka publikuar disa imazhe, ku duket një ishull përrallor.

Kujtojmë që çifti kurorëzoi dashurinë me martesë në Itali vitin që lamë pas, ndërsa kanë dhe një djalë./Indeksonline/