17:56 / E Enjte, 25 Maj 2023 / L K

Ledri dhe Mozzik arrijnë gati 2 milionë shikime ende pa u bërë 24 orë

“Boom boom”, quhet projekti më i ri, duet i këngëtarit Ledri Vula dhe Mozzikut.

Ende nuk janë bërë as 24 orë dhe duket se kënga ka marrë vëmendjen e publikut. Janë regjistruar rreth 2 milionë shikime.

Ky projekt u publikua ditën që Ledri promovoi albumin e tij, “1 goat për ty”.