08:12 / E Martë, 16 Korrik 2019

Ledri Vula ‘e kall’ në Tiranë

Reperi i njohur dhe shumë i dashur shqiptar Ledri Vula, mbrëmë ka performuar në Tiranë, shkruan Indeksonline.

Vula u prit mjaft mirë në Tiranë duke performuar disa nga hitet e tij të cilat u kënduan edhe nga publiku, duke krijuar një atmosferë të ‘zjarrtë’.

Kujtojmë që Ledri Vula ishte mjaft aktiv kohëve të fundit me publikimin e projekteve të reja, kënga e tij e fundit është ‘MEM’ që u prit mjaft mirë nga publiku. /Indeksonline/