12:32 / E Diele, 22 Shtator 2019

Ledri Vula ‘godet’ vajzat me këtë fotografi

Reperi Ledri Vula njihet si një nga reperët më të suksesshëm dhe më të kërkuar shqiptar, shkruan Indeksonline.

Ai këtë sezon verorë ka qenë tejet i angazhuar me koncerte dhe me publikimin e projekteve të reja muzikore.

Ledri njihet edhe si një ‘pikë e dobët’ për femrat dhe është tejet i ndjekur nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ai e ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram duke buzëqeshur, e që menjëherë është pëlqyer nga fansat.

Kujtojmë që hitet e kësaj vere nga Ledri ishin : “Rio”, “Kiss Kiss”, “MEM” , “M’ke harru”. /Indeksonline/