15:21 / E Shtunë, 12 Janar 2019

Ledri Vula me imazhe të reja, këtë herë nga qielli!

Ledri Vula ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Ai në këtë fotografi shihet teksa po udhëtonte me aeroplan, veshur me duksin e zi dhe gjithashtu duke shijuar udhëtimin me muzikë.

Rikujtojmë që Ledri është njëri nga reperët më të njohur shqiptar që ka shumë vite në skenë./Indeksonline/