17:32 / E Premte, 17 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ledri Vula në krahë të dy politikaneve të njohura kosovare (Foto)

Ledri Vula është ndër reperët më të pëlqyer kosovar, jo vetëm për muzikën që ai bënë por edhe dukjen e tij.

Related image

Ledri në disa fotografi që ua sjell Indeksonline shihet duke bërë selfie ne dy politikane kosovare Vlora Dumoshi dhe Doruntinë Maloku.

Sigurisht që të tre ata dukën shumë bukur dhe të kënaqur teksa shkrepin një selfie.

Ndryshe Ledri e kemi parë me shumë femra të shoubizit por jo edhe me politikane./Indeksonline/