20:11 / E Mërkurë, 14 Gusht 2019

Ledri Vula sonte pritet ta kall atmosferën në Durrës

Reperi Ledri Vula është një nga reperët më të njohur shqiptar, ai me këngët e tij që rikthehen menjëher në hite është mjaft i dashur për publikun, shkruan Indeksonline.

Këtë sezonë të nxehtë Ledri ka qenë tejet aktiv me publikimin e këngëve të reja si dhe performancave të ndryshme nëpër shumë vende për të qenë sa më afër fansave.

Ai është një nga reperët më aktiv me koncerte, teksa sonte ai pritet të performojë në qytetin e Durrësit.

Kështu duke vazhduar turneun e tij ditëve në vazhdim nëpër vende të ndryshme. /Indeksonline/