18:41 / E Hënë, 14 Janar 2019

Ledri Vula të ftohtit e sfidon, me lopatë borën e largon

Reperi i suksesshëm dhe i dashur, Ledri Vula pas angazhimeve të shumta ka gjetur kohë edhe për disa ditë pushim.

Ai këto ditë të ftohta dimri po qëndron në Brezovicë dhe nga atje ka publikuar disa imazhe, shkruan Indeksonline.

Në njërën nga to Ledri shihet derisa po largon borën me lopatë nga vendi ku ai po qëndronte.

Kujtojmë që Ledri vazhdon të jetë një nga reperët më aktiv dhe më të kërkuar.Indeksonline/