14:39 / E Diele, 09 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

”Legjenda që nuk vdes kurrë” – Llapi nuk e harron Vokrrin

Me rastin e 6 mujorit të ndarjes nga jeta të ish-futbollistit të Llapi, Presidentit të FFK-së e Legjendës së mbarë futbollit kosovar, Fadil Vokrri, drejtuesit dhe futbollistët e Llapit vizituan gjatë ditës së sotme varrin e tij.

Ata bën homazhe në nderim të veprës shumë vjeçare për KF Llapin e futbollin kosovar në veçanti.

”Do të kujtojmë përherë me mall sepse ke lënë zbrazëti të madhe në mesin tonë, Legjendë!”, shkruhet në faqen zyrtare të Llapit./IndeksOnline/ 

Image may contain: one or more people, outdoor and text