00:10 / E Enjte, 12 Shtator 2019 / indeksADMonline

Lekaj: Novosella dhe Hereqi qëndrojnë përkrah 100% Kosovë

Ministri i Infrastrukturës në detyrë, Pal Lekaj përmes një postimi në facebook ka thënë se Novosella dhe Hereqi qëndrojnë përkrah 100% Kosovë.

Ja postimi i tij :

Novosella dhe Hereqi qëndrojnë përkrah 100% Kosovë.

Edhe bizneset e Gjakovës janë të bindur se AAK është e vetmja me plan të duhur për një shtet të zhvilluar.

Sepse guximi për të vendosur tashmë është dëshmuar nga Ramush Haradinaj.

Falemnderit që na vlerësoni!

Numri im është 7️⃣.