15:58 / E Shtunë, 12 Janar 2019

‘Lëkundet’ pozita e Handanovic, Interi afër të transferoi portierin brazilian

Inter është pranë transferimit të portierit brazilian, 19 vjeçarit Brazao, raporton Calciomercato.

Gjatë ditës së djeshme pati një takim mes drejtorit Piero Ausilio dhe agjentit të Brazaos, transmeton Indeksonline.

Përkundër transferimit, Brazao do të dërgohet menjëherë në huazim tek Chievo.

Kështu kishte ndodhur edhe portierin legjendar Julio Cesar, i cili kur ishte transferuar në Inter, menjëherë ishte dërguar në huazim tek Chievo./Indeksonline/