11:20 / E Hënë, 04 Korrik 2022 / AR

Leonardo DiCaprio dhe Camila Morrone “festojnë” 4 korrikun në plazh

Leonardo DiCaprio po feston përvjetorin e pavarësisë së SHBA-vë në plazh.

47 vjeçari është parë duke biseduar me disa miq në një plazh në Malibu, Kaliforni, transmeton Indeksonline.

leonardo dicaprio camila morrone celebrate fourth of july weekend at the beach 254785162

Teksa Leo rrinte me miqtë, e dashura e tij, Camila Morrone u pa duke shkuar në shëtitje pranë plazhit me qentë e saj.

leonardo dicaprio camila morrone celebrate fourth of july weekend at the beach 254785162

Bashkë me çiftin në këtë pushim ishin miqtë e vjetër të Leos, Tobey Maguire dhe Lukas Haas.

leonardo dicaprio camila morrone celebrate fourth of july weekend at the beach 254785162

Më poshtë foto./Indeksonline/

leonardo dicaprio camila morrone celebrate fourth of july weekend at the beach 254785162
leonardo dicaprio camila morrone celebrate fourth of july weekend at the beach 254785162
leonardo dicaprio camila morrone celebrate fourth of july weekend at the beach 254785162
leonardo dicaprio camila morrone celebrate fourth of july weekend at the beach 254785162
leonardo dicaprio camila morrone celebrate fourth of july weekend at the beach 254785162