12:35 / E Shtunë, 02 Mars 2024 / FR

Leonardo DiCaprio refuzohet nga modelja 22-vjeçare

Leonardo DiCaprio dihet se e shijon beqarin pasi u takua me dhjetëra gra që kur u bë yll i Hollivudit, por një grua pretendon se ai nuk i përshtatet reputacionit të tij.

Modelja e “Playboy”, Hieke Konings, pretendon se ajo ndau një puthje me yllin e ‘Killers of the Flower Moon’, 49 vjeç dhe nuk mbeti e impresionuar me ndërveprimin e saj të supozuar me fituesin e Oskarit.

22-vjeçarja pretendon se është takuar me DiCaprion në një klub nate në një intervistë për edicionin holandez të revistës për meshkuj, shkruan Marca.

“Ishte në një klub sekret në LA, një nga ato klube ku mund të futesh vetëm me ftesë,” tha ajo në numrin e marsit 2024. “E pashë të ulur aty me kapuçin e tij të zi dhe bëmë kontakt me sy”, shpjegon ajo.

Konings pretendoi se menaxheri i DiCaprios iu afrua asaj “më pak se një minutë më vonë” dhe i tha asaj se aktori donte të fliste me të: “Më pas unë shkova në tryezën e tij dhe u ula pranë tij,” shtoi ajo.

Pas pak kohësh mes dyshit, Konings thotë se ajo refuzoi një ftesë për t’u kthyer në shtëpinë e tij luksoze në Los Anxhelos – vetëm që DiCaprio gjoja të zgjidhte një shoqërues tjetër për ta shoqëruar.

“Ne u puthëm për një kohë dhe më pas ai më kërkoi të kthehesha në shtëpi me të”, pohoi ajo. “I thashë jo. Ai reagoi shumë i tronditur. Sigurisht që nuk ishte mësuar.

“Kur thashë se nuk e njoh aq mirë, ai u përgjigj me ëmbëlsi: “E respektoj këtë”. Më pas ai iu drejtua një vajze tjetër dhe e mori në shtëpi!”

Pasi u pyet për aftësinë e tij të puthjes, Konings tha se ishte “OK” por “padyshim jo më i miri”.