22:09 / E Enjte, 16 Nëntor 2017

Lëshohet banesa me qira afër qendrës

Leshohet banesa me Qira afer Qendres, ne Velani. Banesa eshte ndertim i ri, e mobiluar me mobile moderne dhe ka pamje fantastike te qytetit.
Banesa ka 100 m2 , kati i 9 e lift funksional.

Posedon:

3 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
2 Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 300 Euro + Depozit

Agjensioni “UNION”
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+37745513555

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/