12:01 / E Premte, 14 Gusht 2020

Lia ka shije edhe për vete në veshje, jo veç për klientët

Lia Stublla vazhdon të jetë tejet aktive në punën e saj.

Dizajnerja e njohur kosovare nuk është ndalur asnjëherë, pavarësisht ndikimit që ka patur edhe në biznesin e saj nga pandemia.

Por, krahas kësaj, Lia është përkujdesur edhe për vete.

Ajo vazhdimisht ka gjetur kohë për relaks dhe luks duke u dukur gjithmonë bukur e me stil.

Fotografia e fundit e postuar nga ajo e dëshmon këtë më së miri./Indeksonline/