17:07 / E Diele, 26 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Liberta Spahiu dhe Alaudin Hamiti plot stil rrugëve të Madridit

Prezantuesit e njohur kosovar Liberta Spahiu dhe Alaudin Hamiti momentalisht janë duke qëndruar në Madrid të Spanjës. Dyshja të cilët pëveç që i takojnë të njëjtit profesion ata janë edhe miq shumë të mirë. E miqësinë e tyre shpesh e ndajnë edhe me ndjekësit e tyre në rrjetin social Instagram, shkruan Indeksonline.


Tejet me stil dhe më një fotografi artistike ata na vijnë edhe kësaj radhe. “E diela në rrugë”, ka shkruar Alaudini përbi kësaj fotografie që e ka hedhur në llogarinë e tij në Instagram./Indeksonline/