19:09 / E Enjte, 22 Shkurt 2024 / L K

Lider në treg e lider në oferta, Fibula ka një super ofertë – eksploro ishujt e Greqisë!

Vetem për 499 eur, 8 ditë, All Inclusive, 🌍 Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert! Kroçiere me nisje nga Selaniku, vazhdon në Athinë, Mykonos, Santorini, Kretë, Milos dhe Kushadasi.

 •⁠ ⁠Në Grup, 8 Ditë €499, Nisje më 10 Mars, nga Selanik. Ndalesa në:

Kusadasi, Kretë, Santorini, Mikonos, Milos, Athinë. Në pagesë përfshihen:

•⁠ ⁠Akomodim në Kroçieren Celestyal për 8 ditë Lundrim, 7 net’ fjetje.

 •⁠ ⁠Mëngjeset, Drekat dhe Darkat në Kroçiere. •⁠ ⁠Pije Akoolike dhe Jo Alkoolike gjatë Ushqimit. •⁠ ⁠Shfaqje, Karaoke, Hyrja në Disko, Sauna dhe aktivitete të ndryshme në Kroçiere.

 •⁠ ⁠Zbritje €75 në vlerën totale të Ekskursioneve dhe Vizitave të zgjedhura. •⁠ ⁠Taksat Portuale. •⁠ ⁠Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus me nisje nga Prishtina. •⁠ ⁠Shoqërues shqiptare gjate gjithe kohes.

 SIGURI DHE KUALITET 100% Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert! https://www.fibula-ks.com Ju mirëpresim në zyret tona në:

038/045/049 24 25 26, Prishtinë dhe Albi Mall 045 87 55 55,