08:44 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Limaj sot përsëri para Gjykatës

Fatmir Limaj sot përsëri do të paraqitet në seancën e radhës në Gjykatën Themelore të Prishtinës, për rastin e MTPT-së, shkruan Indeksonline.

Gjatë së djeshme në gjykimin e zëvendëskryeministrit Fatmir Limaj dhe të tjerëve, të cilët akuzohen për krim të organizuar, lidhur me veprën keqpërdorim i detyrës zyrtare, prokurori Charles Hardaway paraqiti fjalën përfundimtare.

Seanca do të fillojë në orën 9:00, ndërkaq vendimi pritet të merret në ditën e premte./Indeksonline/