22:40 / E Premte, 17 Janar 2020

Linda Halimi gjoksin në “shesh”, nga pushimet në Xhamajka

Linda Halimi ka nisur pushimet verore.

Ajo ka zgjedhur ishujt e Xhamajkas për tu relaksuar bashkë me familjen e saj.

Këngëtarja nga Kosova e cila prej vitesh është zhvendosur në Amerikë, për të jetuar dhe punuar në karrierën muzikore ka sjellur disa fotografi mjaft joshëse nga atje.

E veshur në bikini me ngjyrë të kuqe, Linda dukej goxha “përvëluese”./Indeksonline/