23:55 / E Premte, 22 Maj 2020 / indeksADMonline

Lindsay Lohan dhe drejtori i “The Parent Trap” ribashkohen për një vazhdim të ri të filmit?

Tifozët e filmit të vitit 1998 The Parent Trap kanë diçka emocionuese për të pritur në të ardhmen e afërt!

Regjisori i filmit Nancy Meyers përlodh në llogarinë e saj në Instagram se do të ndajë disa lajme javën e ardhshme, por ajo sqaroi se nuk do të jetë një vazhdim.

Nancy postoi një foto prapa skenave nga seti dhe shkroi, “Unë kam disa lajme #ParentTrap për t’i shpërndarë javën tjetër”.

Njerëzit duket se mendojnë se kasti mund të ribashkohet dhe Lindsay Lohan madje tweeted një artikull që raportoi idenë.

Lindsay luajti role të dyfishta në film me Dennis Quaid dhe të ndjerin Natasha Richardson si prindërit e saj. Filmi ishte një xhirim i filmit klasik 1961.

Në një intervistë të fundit, Lindsay foli për bërjen të një tjetër vazhdim prej filmave të saj të preferuar nga fansat.