15:57 / E Shtunë, 13 Janar 2018

Lindsay Lohan shfaqet pa pikë grimi dhe nuk duket fare mirë (Foto)

Aktorja kontroverse, Lindsay Lohan është shfaqur së fundi në New York teksa po kryente obligimet e saj ditore.

Në këto imazhe ajo është shfaqur pa pikë grimi dhe nuk duket fare mirë, transmeton Indeksonline.

Looking pensive: Lindsay, 31, looked slick in the fur number, which was detailed in a square patter and showed off her lithe frame with it's form-fitting design

31 vjeçarja u shfaqë e veshur me rroba ngjyrë hiri kurse mbi rroba edhe një xhaketë të kuqe.

Red all about it: The former Speed The Plough actress went make-up free, sweeping her russet locks upon her head, allowing her bright red jacket to do the talking

Ndryshe, Lindsay njihet si njëra nga aktoret hollywoodiane me më së shumti problem me ligjin dhe abuzimit me droga./Indeksonline/

Miss Scarlet! Make-up free Lindsay Lohan brightens up a drizzly day in New York City as she steps out wearing a loud red jacket

Temat: