13:23 / E Shtunë, 04 Shkurt 2023 / Gj. Sh

Liria shënon nga pika e bardhë, kalon në epërsi ndaj Llapit (VIDEO)

Futbolli kosovar, sot është rikthyer në aksion me ndeshjet e Kupës së Kosovës.

Në Prizren po zhvillohet ndeshja mes Lirisë dhe Llapit.

Liria ka kaluar në avantazh me golin e Liridon Fetahaj nga pika e bardhë, në minutën e 18-të

Rezultati momental është 1-0. /IndeksOnline/