19:39 / E Mërkurë, 05 Gusht 2020

Liridon Fetahu nga spitali falenderon presidentin e trajnerin e Ballkanit

Liridon Fetahu i shtrirë në spital, që nuk dihet se për çfarë arsye, ai nga atje ka falenderuar presidentin Kabashi dhe trajnerin Munishi.

Futbollisti nuk ka dhënë detaje se për çfarë bëhet fjalë, a ishte operacion apo lëndim në fushë, Fetahu ka shkruar “Kam vuajtur gjatë gjithë vitit, faleminderit presidentit Arsim Kabashi e trajnerit Munishi”, shkruan IndeksOnline.

Më poshtë postimi i plotë nga Fetahu pa ndërhyrje nga redaksia:

Faleminderit ALLAH, kam vujt shum gjate tan viti, faleminderit shum President Arsim KabashiTrenerit Ismet Munishibashkelojtareve te mi e stafit te Ballkanit inshalla sezoni qe vjen osht sezon i joni.Mos i humb