12:54 / E Premte, 14 Shtator 2018

Lista Serbe kthehet në Kuvend, nis seanca

Seanca plenare e cila është vazhdim e 40 pikave të seancës së djeshme ka nisur.

Kjo pasi në seancë janë deputetët e Listës Serbe dhe është numër i mjaftueshëm për të vazhduar me votimin e projektligjeve të parapara në rënd të ditës.

Ndërkohë, deputetët Ilir Deda dhe Mimoza Kusari Lila kanë lëshuar sallën./Indeksonline/