12:13 / E Shtunë, 27 Shkurt 2021 / I.S

Llapit i rikthehen nga lëndim Idrizi e Januzi, të gatshëm ndaj Ballkanit

Sot, klubi i Llapit ka njoftuar tifozët e tyre se klubi i janë bashkuar, Ahmed Januzi dhe Bujar Idrizi që ishin të lënduar.

Të dy futbollistët ishin prezent sot në seancën stërvitore të Llapit, ku edhe dukej se janë të gatshëm për lojë, shkruan IndeksOnline

Gjithashtu, edhe Ahmet Haliti, u konstatua se nuk ka lëndim serioz dhe është i gatshëm për ndeshje.

Të tre futbollistët janë në gjendje të mirë dhe janë në mesin e futbollistëve të ftuar nga kryetrajneri, Tahir Batatina për ndeshjen ndaj Ballkanit.