17:34 / E Premte, 23 Gusht 2019

Llorente shumë shpejt do të vendos për skuadrën e re

Fernando Llorente po kthehet në modë për skuadrat e Serisë A, të cilët janë ende në kërkim të një sulmuesi, dhe pas shenjave dhe pyetjeve të para në fillim të verës, ndjenja është se ai do të marrë një vendim shumë shpejt, transmeton Indeksonline.

 Pasi mori dhe dëgjoi propozime të ndryshme, futbollisti do të dëshironte të bashkohej me një ekip të ri, drejt Italisë ku do të kthehej me kënaqësi.

Sulmuesi e ka vendosur Napolin në krye të listës së tij, dhe zhvillimet priten në ditët në vijim./Indeksonline/.