16:42 / E Premte, 02 Mars 2018

“Llugë” në Prishtinë, ndalen semaforët [Foto]

Shumë vende në Kosovë, përfshirë edhe Prishtinën janë duke u përballur me mungesë të energjisë elektrike.

Kështu, reshjet e shiut dhe mungesa e rrymës kanë bërë që rrugët e kryeqytetit të shndërrohen në kaos. Me këtë rast kjo ka bërë që të krijohen kolona të mëdha të veturave për shkak të mos funksionit të semaforëve, transmeton Indeksonline.

Indeksonline u sjellë pamje për këtë situatë…

Më poshtë pamjet:

/Indeksonline/

Mos i humb