16:33 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

“Llugë” në Prishtinë, shikoni këtë turmë të njerëzve (Video)

“Black Friday”, apo e njohur në shqip si “E premtja e zezë”, ka bërë që një pjesë e madhe e qendrave dhe marketeve kosovare t’i ulin cmimet “për toke”.

Në këtë video të publikuar në internet shihen qindra persona teksa futen në njërin prej lokaleve në periferi të Prishtinës, transmeton Indeksonline

Për më shumë, shikoi videon më poshtë: