15:31 / E Diele, 27 Maj 2018 / indeksADMonline

‘Loja’ e ndjekur mes Ketrit dinak dhe maces në një pemë [Foto]

Një lojë e ndjekur në mes të një peme ka ndodhur mes një Ketri dinak dhe një mace të zezë.

Sipas disa fotografive shihet se si Ketri arrin me lehtësi të largohet nga macja e zezë rreth pemës, poshtë- lartë, shkruan daily mail, transmeton ‘Indeksonline’.

Më poshtë shikoni disa fotografi: