09:02 / E Mërkurë, 15 Korrik 2020

Lola Haradinaj e përmalluar për udhëtime, publikon një foto nga Anglia

Me përhapjen e pandemisë Covid-19 udhëtimet jashtë vendit janë bërë pothuajse të pamundura.

E për një udhëtim jashtë Kosovës si duket është përmalluar edhe Lola Haradinaj e cila ka publikuar një imazh nga viti i kaluar kur qëndroi në Angli.

Bashkëshortja e Daut Haradinaj në një InstaStory shihet e veshur thjeshtë, por me shumë shije teksa pozon në një rrugë ku shihen ndërtesa tipike të stilit Britanik.

Ndryshe, kujtojmë që pak kohë më parë Lola festoi ditëlindjen në mesin e familjarëve dhe miqve të saj./Indeksonline/

Mos i humb