22:09 / E Martë, 01 Janar 2019

Lola Haradinaj edhe sonte e veçantë, shikoni si duket

Bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Lola Haradinaj është ndër femrat me më stil që njihet për elegancën dhe bukurinë e saj.

Ajo në çdo paraqitje, duket e veçantë në veshje.

E tillë po duket edhe sonte,edhe një herë e ka dëshmuar që është një femër me shumë stil, shkruan Indeksonline.

Në veshjen në ngjyrë të gjelbërt, ajo po duket jashtëzakonisht bukur./Indeksonline/