19:36 / E Enjte, 27 Maj 2021 / OSH

Lopët kullosin në autostradën “Ibrahim Rugova”, nuk dihet se ku është çobani

Disa lopë të vetmuara janë parë pasditen e sotëm teksa kullosnin në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Ato krejtësisht të shkujdesura dhe pa përkujdesjen e askujt shihen  teksa “shëtisin”, lirshëm në autostradë, ku kalojnë vetura pa ndërprerë.

Ndryshe ky nuk është rasti i vetëm për të cilin kemi raportuar në vazhdimësi.

Në këto pamje më poshtë mund të shihni se si ato shëtisin në këtë autostradë./IndeksOnline/