09:00 / E Enjte, 08 Dhjetor 2022 / AR

Loredana artistja e parë më e klikuar në ‘TikTok’ në Zvicër dhe e shtata në Gjermani

Këngëtarja e njohur, Loredana Zefi është njëra nga reperet të suksesshme dhe më të përfolura.

Ajo gjithashtu realizon edhe shumë video për rrjetin social ‘TikTok’,

E së fundi, ajo ka publikuar disa statistika rreth artistëve më të klikuar në Zvicër dhe Gjermani.

Kujtojmë se ajo ka një vajzë me reperin kosovar Mozzik, e cila quhet Hana.