19:41 / E Enjte, 10 Tetor 2019

Loredana befason të gjithë, dëshmon atësitë në ‘freestyle’

Loredana përveç në trojet shqiptare ka rritur që suksesshëm të depërtoj në tregun ndërkombëtar.

Rep-artistja shqiptare e cila ka paralajmërua diçka të re së fundi ka treguar aftësitë edhe në ‘freestyle’, shkruan Indeksonline.

Loredana ka publikuar një video në Instagram ku edhe ka kërkuar që ta ndjekin në Amazon teksa bën një bashkëbisedim me Alexa (femra në Microsoft që iu përgjigjet thirrjeve) të cilën e pyet se kush është ‘King’ ajo thotë Loredana.

Reperja e njohur befasoj me aftësitë e saj në ‘freestyle’ ku edhe mori mijëra komente pozitive.

Ndryshe, Loredana dhe reperi Mozzik thuhet se i kanë dhënë fund lidhjes, dyshja janë prindër të një vajze./Indeksonline/