15:34 / E Mërkurë, 23 Shtator 2020

Loredana i kthehet normalitetit, pozon për revistën e njohur

Shkakton zhurmë sa herë që përmendet emri i saj, kjo sepse përveç që është një repere e suksesshme, karriera e saj përbëhet edhe nga skandalet.

Bëhet fjalë për reperen shqiptaro-gjermane e cila pas një shkëputje në rrjetet sociale u rikthye fuqishëm me një këngë të re dhe paralajmëroj albumin e ri “Medusa”, shkruan Indeksonline.  

Loredana e cila kohë më parë është akuzuar nga një çift zviceran për marrjen e 700 mijë frangave, mbrëmë befasoi të gjithë kur publikoj një fotografi përkrah Petra. Z e cila e paditi reperen.

Dyshja si duket janë pajtuar, ndonëse nuk dihet se cili ishte vendimi që u morë për rregullimin e marrëdhënieve të tyre.

Ndërsa, pas gjithë kësaj, së fundi Loredana ka sjellur disa poza të reja në llogarinë e saj të Instagramit në të cilën tregoi se është bërë pjesë e revistës së njohur “Tush Magazine”.

Si gjithmonë me një stil unik, Loredana dukej në formë të mirë dhe atraktive.

Ndryshe, kujtojmë që Loredana ka një vajzë nga lidhja me reperin Mozzik me të cilin u nda kohë më parë./Indeksonline/