15:20 / E Shtunë, 09 Nëntor 2019

Loredana shfaqet më ndryshe, ja si e quan vetën

Ka hyr suksesshme në botën e rep-it dhe nuk e ka ndërmend të ndalet.

Rep-artistja Loredana Zefi tashmë është një emër i njohur jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe në Evropë, shkruan Indeksonline.

Teksa po përgatit projekte të reja, Loredana nuk heziton që herë pas here të bëj ndryshime edhe në pamjen e jashtme.

Këtë herë ajo u shfaq me flokët të gjata bionde me një shami të vendosur në kokë.

“Nëna e repit”, ka shkuar Loredana në mbishkrimin e fotografisë.

Kujtojmë që ditë më parë, Loredana fitoj çmimin ‘Swiss Act’ në eventin e njohur ‘MTV EMA’./Indeksonline/

View this post on Instagram

Rapstar MAMA

A post shared by Loredana (@loredana) on