16:04 / E Mërkurë, 12 Qershor 2019

Lori Hoxha shfleton arkivën, sjell imazhe atraktive

Është një prej femrave më me stil shqiptare dhe çdo herë vjen e kuruar deri në detajin e fundit.

Lori Hoxha edhe në këtë ditë të nxehta të verë nuk ka lënë anash ekspozimin e linjave të saj joshëse, shkruan Indeksonline.

Trashëgimtarja e Top Channel, së fundi ka shfletuar arkivën përmes të cilës ka sjellur disa imazhe tejet seksi në të cilat ka theksuar format seksi.

Lori në disa veshje të ndryshme, por me shumë shije tregoj edhe për vështirësitë që ka kaluar vitin e kaluar në këtë periudhë të vitit.

 “Këtë kohë vitin e kaluar – mezi po postoja, sepse po kaloj nëpër një kohen të vështirë me ankth e panik. Falënderoj Zotin për ndryshim dhe rritjen” ka shkruar Lori në mbishkrimin e imazheve./Indeksonline/

Mos i humb