18:48 / E Shtunë, 23 Qershor 2018 / indeksADMonline

Lori thotë ‘Kalleni Shoqnia’ në këngën e re (Video)

Sezona e verës është pjesa kur këngëtarët lansojnë më së shumti projekte muzikore.

Edhe këngëtarja shqiptare Lori sot ka lansuar projekt të ri.

Kënga e saj e re mban titullin ‘Kalleni Shoqnia’ e shoqëruar edhe me videoklip që tashmë është në kanalin ‘Youtube’.

Tekstin e këngës e ka bërë Aida Baraku, muzikën Armend Rexhepagiqi dhe orkestrimin Miti Geci./Indeksonline/